Exkluzivní sportovní camp Martina Haška

Hledáte příměstský tábor se sportovním zaměřením? Navštivte exkluzivní sportovní camp Martina Haška v Praze! Vyberte si termín a dopřejte svým dětem sportovní zážitek a spoustu zábavy s kamarády. Každý den začínáme v 8:30 a končíme v 16:30. Camp je pro děti od 8 do 15 let, neboli pro děti školního věku. Pokud má vaše dítě již klubové tréninky, můžete si vybrat variantu pouze dopolední, případně kombinaci obou dvou, aby poslední týden prázdnin stál za to!

Fotbalový camp od 24.8. do 28.8.2020

Přihlašte své dítě na letošní poslední fotbalový camp Martina Haška.

Vybrat si můžete celodenní program, dopolední program nebo jejich kombinaci.

Příhlásit se 

Fotbalový sportovní camp je limitován na 14 mladých sportovců na termín. Rezervujte vyplněním formuláře na stránce. Obratem obdržíte pokyny k úhradě. Za závazné považujeme pouze registrace, které jsou uhrazené alespoň týden před zahájením campu.
 
 

Přehled časů konání campu:

Vybrat si můžete celodenní nebo dopolední program, případně domluvíme kombinaci dle vašeho programu. V ceně je 5 dní tréninku od pondělí do pátku.
 
Varianta Termíny Cena
Celodenní od 8:30 do 16:30 4990 Kč
Dopolední od 8:30 do 13:00 2590 Kč
Kombinovaný (záleží na programu dítěte) od 8:30 do 13:00 nebo do 16:00 Záleží na skladbě TJ - vyřešíme individuálně


Co na campu děláme?

Camp je zaměřený na všestranné pohybové aktivity, rozvoj obratnosti a pohybových schopností. Věnujeme se také jednoduchým prvkům z gymnastiky. Cvičíme na velké podložce, malých trampolínách i velké trampolíně a hrazdách. Cvičíme také jednoduché skoky do vody, ale rozebíráme plavecké styly. Vaše děti nadchnou rovnovážná (balanční), které děláme i na slack-line. Těšit se můžou samozřejmě na různé varianty míčových kolektivních her.

Součástí campu je 1 nebo 2 půldenní výlety (dle počasí a chutí skupiny) s poznáním zajímavých turistických míst v okolí. Zjistěte více o tom, jak trénujeme.

 
Co na to říkají rodiče?
"Dobrý den, syn se zůčastnil kempu a byl nadmíru spokojen. Pochvaloval si různorodost cvičení a vyzkoušel spoustu nových cviků. A hlavně v přijemném a dobrém prostředí. S ostatními kluky si užil dost legrace a byl rád za příjemný a skvělý přístup trenérů. A dokonce si pochvaloval i stravu a to je dost vybíravý. :-) Tak za mě mohu jen doporučit a poděkovat rodině Hašků, že dali mýmu synovi pěkný týden kempu. Děkuji, Marek"
 

Špičkoví trenéři a skvělá atmosféra

Tréninkům se věnuje Martin Hašek a Martina Hašková. Zjistěte více o našich trenérech. K dispozici máme po celý den bazén, vlastní hřiště, trampolíny, hrazdy, slack-line a další vybavení. Využíváme také externí sportoviště, jako je hřistě na plážový volejbal v areálu ČZU a velké travnaté hřiště Sokol Lysolaje.
 
Díky ucelenému komplexnímu tréninku a špičkovému vybavení na sportovištích si vaše dítě užije parádní dny, které bude trávit cvičením, tréninky, hrami a může se zlepšit i v angličtině. Optimální velikost jedné skupiny je 14 dětí a 2 trenéři.
 
 

Pestrá a vyvážená strava bez éček, barviv a konzervantů

Správná strava je základ efektivního trénování. Proto vašim dětem dopřejeme vyvážený jídelníček, u kterého dbáme na nutriční hodnoty a absenci chemie, jako jsou barviva, konzervanty a emulgátory. Dětem u nás vždy chutná, a možná takovou stravu budou vyžadovat i u vás doma. Samozřejmě zajišťujeme pravidelný pitný režim.
 
V době poledního klidu se věnujeme výuce anglického jazyka zábavnou formou. Děti si tak vyzkouší angličtinu v praxi a zlepší si slovní zásobu. A samozřejmostí je beseda s Martinem Haškem, trenérem s nejvyšší licencí UEFA.
 

Co na s sebou?

Budeme sportovat, je tedy vhodné, aby vaše dítě mělo sportovní oděv. Jako obuv ideálně pevné tenisky nebo turfy, ne kopačky. Budeme cvičit i v bazénu, je proto vhodné mít plavky a vlastní ručník. A nezapomeňte si přibalit dobrou náladu a chuť cvičit!
 
Nezapomeňte si, prosíme, kartičku zdravotní pojišťovny, potvrzení o zdravotní způsobilosti a potvrzení o bezinfekčnosti. Jsme moderní tým, stačí nám dokumenty vyfocené v mobilu.
 

Jak se k nám dostanete?

Metrem dojedete do stanice dejvická, poté přestupte na autobus č. 147 a jeďte na konečnou do stanice Výhledy. Odsud je sportoviště jen 300 m. 

Kudy na fotbalový camp Martina Haška

 

Jak se přihlásit?

Termín pro své dítě vyberte ve formuáři a odešlete jej. Na e-mail obdržíte pokyny pro zaplacení a fakturu. Při nenaplnění skupiny dostatečným počtem zájemců vám nabídneme jiný termín, nebo vrátíme peníze.
 
V případě storna účasti platí následující pravidla:
  • Do 2 týdnů před konáním campu vrátíme zaplacenou částku nebo nabídneme jiný termín
  • Do 1 týdne před začátkem campu nabídneme jiný termín

Pozdější storno nejsme schopni efektivně řešit, prosíme o zodpovědnost. Nechceme, aby na campu bylo málo dětí, kolektiv je důležitý pro některé sportovní aktivity.

 

Registrujte se vyplněním formuláře