Pronájem karavanu

Vydejte se, kam se vám jen zamane. S karavanem se stanete nezávislí a pro milovníky přírody a svobody neexistuje nic zajímavějšího. Jednoduše zapřáhnete za auto náš přívěs a můžete navštívit místa společensky atraktivní nebo se vydat mimo civilizaci.

Užijte si fajnový výlet s karavanem

Náš obytný přívěs nabízí romantický výlet pro dva.

Nadchne vás kompaktní uspořádání prostoru i jeho variabilita.

Přejít na rezervaci

Vemte si ubytování s sebou

Obytný přívěs je vybaven vším, co potřebujete.

Vyspíte se do růžova v prostorných dvoulůžkách.

A to přijde po příjemném posezení na lavicích u stolu vhod.

Uvařte si to, co máte nejraději

K dispozici máte dvouplotýnkový vařič na plyn.

Ledničku můžete zapojit do 12 V nebo 230 V zásuvky.

Můžete si připravit čerstvé ryby, nebo si užít vyzrálý steak.

Jaké řidičské oprávnění pro karavan potřebujete 

Karavan jednoduše připojíte za osobní automobil s tažným zařízením a můžete se vydat za dobrodružstvím. Pokud splníte celkovou hmotnost soupravy (karavan + automobil) do 3,5 t, postačí vám řidičské oprávnění skupiny B. Jestli chcete vyrazit s vozem, který by tuto celkovou hmotnost překročil, budete potřebovat řidičské oprávnění skupiny B+E. Celková hmotnost karavanu je 655 kg.
 
 

Co všechno v karavanu naleznete

Karavan je vybaven lavicí a stolem, které se jednoduchým sklopením promění v pohodlnou dvoulůžkovou postel. Je vybaven plynovým sporákem se dvěma plotýnkami a lednicí. Samozřejmostí vybavení karavanu je umyvadlo a dřez. Nádrž na vodu má objem 50 l.
 
Náš karavan jsme doplnili o praktický stojan pro 3 kola, můžete jej proto využít i pro sportovní výlety do přírody s rodinou.
 
 

Jak rezervovat pronájem karavanu

Pro rezervaci karavanu si vyberte termín a vyplňte požadované údaje do formuláře. E-mailem obdržíte zálohovou fakturu a obchodní podmínky, které je potřeba podepsat a odevzdat při převzetí karavanu. Při předání karavanu vyžadujeme složení vratné kauce dle obchodních podmínek.
 
Karavan je pojištěný, v případě nehody je nutné nás kontaktovat, abychom mohli situaci efektivně řešit. Za jízdy musí být posádka ve vozidle. Je ze zákona nepřípustné (a z bezpečnostních důvodů nemožné), aby posádka byla při jízdě uvnitř karavanu.
 
 
Přejít na rezervaci