Tréninky s Hašanem

Když chcete, aby se vaše dítě mohlo stát profesionálním sportovcem, svěřte tréninky profesionálům. Trénujeme děti školního věku od pondělí do pátku. Tréninky začínají ve školním roce 2020/2021, od pondělí 31. 8. 2020.

K tréninku přistupujeme individuálně

Tréninky nejsou primárně zaměřené na kondiční cvičení, ale na obratnost a technické provedení. Teprve sekundárně se soustředíme na rychlost. To znamená, že po našem tréninku by děti neměly být příliš unavené a nebude je to omezovat například při aktivním tréninku v domácím klubu. Po našem tréninku vaše dítě nebude vyčerpané.

 

Připravíme vaše děti na fotbal, hokej i ostatní sporty

Podněty, které přináší jednotlivé druhy sportů, jsou přenositelné i do ostatních sportů. To znamená, že čím pestřejší je podnětové spektrum, tím lépe pro sportovce. Jejich tělo by mělo být připravené na různorodou zátěž, protože i každý sport má různorodý průběh. Jejich myšlení by mělo obsahovat strategické uvažování a smysl pro týmovou hru. A jejich dovednosti jsou pak užitečné a hlavně použitelné i pro další sporty.

Proto hra nohejbalu, volejbalu nebo basketbalu může mít přínos třeba pro tenis. Děláme takový typ tréninků, který uplatníte i v jiných sportech. Když přijde mladý hokejista, i pro něj je trénink přínosem, protože se naučí například lépe přemýšlet. Naše tréninky pomůžou 8letému hokejistovi nebo třeba 10letému tenistovi.

 

 

Jak vypadá trénink s Hašanem?

 

Chcete hrát fotbal lépe?

Trénujte lépe a efektivněji než doposud! U nás je jedna polovina tréninku zaměřená na celkovou obratnost a druhá polovina na fotbalové dovednosti. Snažíme se každé skupině dětí trénink přizpůsobit tak, aby je zejména bavil a byl pro ně přínosem.
 
  • Rozvoj individuálních technických a taktických dovedností
  • Rozvoj obratnosti
  • Rozvoj silových schopností
 
Ve fotbalových oddílech je schopnost maximálně rozvíjet hráče omezena hned z několika důvodů:
 
  • nedostatek času pro efektivní rozvoj (3 až 8 hodin pohybové aktivity týdně je málo, dříve bylo běžných i 30 hodin)
  • zaměření pouze na fotbal (nedostatečný rozvoj obratnostních, silových a rychlostních schopností)
  • bohužel častá nekompetentnost trenérů (nemají potřebné vzdělání, např. pedagogické, biologické, fyziologické)
 
Vsaďte na komplexní a harmonický rozvoj svého dítěte a budete nadšení vy i vaše děti.
 

Máme prvotřídní tréninkový areál i trenéry

K dispozici máme osvětlené hřiště, ale také bazén, trampolíny, hrazdy, žíněnky, slackline a další pomůcky. Tréninky probíhají vždy v uzavřeném areálu, takže se nemusíte obávat o bezpečí svých mladých sportovců. Nejdůležitější však jsou odbornost, správný proaktivní přístup a pedagogické dovednosti. Trénink musí děti bavit, aby měly radost z pohybu.
 

Hašan Sport - profesionální tréninky pro mladé sportovce

S námi zajistíte svému dítěti potřebné hodiny pohybu, který je všestranně zaměřený. Pro správný rozvoj dítěte je důležité nejen množství hodin pohybu, ale i jeho zaměření. Přínos tréninkového procesu vám zajistí především kvalitní trenéři. Ti jsou naprosto zásadní, stejně jako ideální tréninkové podmínky. Jen tato kombinace umožnuje opakovaně připravovat co nejefektivnější tréninkový proces a hlavně dosahovat skvělých výsledků.
 
 
Jak trénujeme?