Sportovní camp Martina Haška

Hledáte tábor se sportovním zaměřením? Navštivte sportovní camp Martina Haška v Praze! Vyberte si termín a dopřejte svým dětem sportovní zážitek a spoustu zábavy s kamarády. Každý den začínáme v 8:30 a končíme v 16:30 nebo mohou být sportovci ubytování od pondělí až do pátku u nás, a vy si je vyzvednete poslední den v 16:30. Camp je pro děti od 7 do 13 let, neboli pro děti školního věku.

Fotbalový sportovní camp je limitován na 8 mladých sportovců na termín. Rezervujte vyplněním formuláře na stránce.
Snížili jsme velikost skupiny z 12 na 8 abychom na každého malého sportovce měli více času.
 

Termíny a ceny campů (2024)

Datum Dny Cena bez spaní Cena se spaním a plnou penzí
01.-05. červenec po-pá 5990Czk 8990 Czk
08.-13. červenec po-pá 5990 Czk 8990 Czk
15.-20. červenec po-pá 5990 Czk 8990 Czk
22.-27. červenec po-pá 5990 Czk 8990 Czk

Objednat

 

Varianta bez spaní

Sraz bude v 8:30 hod.

Ukončení v 16:30 hod.

Děti si vyzvedávají rodiče, případně mohou odcházet sami (je potřeba písemné povolení rodičů, včetně whatsappu nebo sms).

V ceně je oběd včetně dezertů, svačiny a pitný režim celý den.


Varianta se spaním

Sraz první den v 8:30 hod.

Vyzvednutí rodiči poslední den campu v 16:30 hod.

V ceně je 5x snídaně, oběd, svačina a večeře (v případě rizika vyhladovění i druhá věčeře :-D). Pitný režim 24 hod/den.

Pedagogický dozor je zajištěn po celých 24 hod.

  • V rámci naší varianty se spaním mají děti možnost zažít širokou škálu aktivit, které je nejenom baví, ale také rozvíjejí jejich dovednosti a fantazii. Naše programy zahrnují přípravu táborového ohně, kde se mohou děti naučit základy přežití a spolupráce, hraní večerní schovky pod hvězdami, sledování oblíbených filmů v domácím kině, společné grilování s možností ochutnat pochoutky připravené na ohni, a za příznivých podmínek dokonce i letní kino pod širým nebem. Věříme, že tyto zážitky posilují pouto mezi dětmi, přinášejí radost a zapamatováníhodné chvíle.

Způsob platby

Po vyplnění rezervačního formuláře zaplatíte nevratný rezervační poplatek = 2000,- kč na účet číslo 677975483/0300. (Nezapomeňte prosím do zprávy pro příjemce na příkazu k platbě napsat jméno svého mladého sportovce.)

 

Co na campu děláme?

Camp je zaměřený na všestranné pohybové aktivity, rozvoj obratnosti a pohybových schopností. Věnujeme se také jednoduchým prvkům z gymnastiky. Cvičíme na velké podložce, malých trampolínách i velké trampolíně a hrazdách. Cvičíme také jednoduché skoky do vody a zdokonalujeme plavecké styly. Vaše děti nadchnou rovnovážná (balanční) cvičení, které děláme i na slack-line. Těšit se můžou samozřejmě na různé varianty míčových kolektivních her.

Součástí campu je 1 nebo 2 půldenní výlety (dle počasí a chutí skupiny) s poznáním zajímavých turistických míst v okolí. Zjistěte více o tom, jak trénujeme.

 
Co na to říkají rodiče?
"Dobrý den, syn se zůčastnil kempu a byl nadmíru spokojen. Pochvaloval si různorodost cvičení a vyzkoušel spoustu nových cviků. A hlavně v přijemném a dobrém prostředí. S ostatními kluky si užil dost legrace a byl rád za příjemný a skvělý přístup trenérů. A dokonce si pochvaloval i stravu a to je dost vybíravý. :-) Tak za mě mohu jen doporučit a poděkovat rodině Hašků, že dali mýmu synovi pěkný týden kempu. Děkuji, Marek"
 
"Děkujeme za možnost být součástí tohoto fotbalovém kempu. Kluci si ho moc užili. Nenásilnou a hravou formou se naučili spoustu nových věcí. Pan Hašek má celý prostor, kde kemp probíhá, dokonale připraven, vše po ruce, pomůcky odpovídající věku dětí jsou k dispozici. Cvičení a způsob tréninku přirozeně navazuje a rozšiřuje to, co a jak trénuje syn ve svém fotbalovém klubu. Přístup trenérů zajistil, že i stydlivější dítě bylo rychle součástí týmu. Syn se zdokonalil nejen ve fotbale, ale vyzkoušel si také jiné sporty a cvičení, díky kterým získal viditelně lepší stabilitu a ohebnost. Celý kemp se nese v příjemné rodinné atmosféře. Celý projekt můžu doporučit a pokud se bude opakovat, syn se určitě zúčastní.
 
Překvapením pro nás bylo i to, že kluci měli příležitost zahrát si fotbal s Martinem ml. a Filipem. Martin ml. byl jedním z mála hráčů, kteří se pravidelně chodili na Letné pozdravit s kluky z přípravky, podepsat jim kšiltovky, vyfotit se s nimi. Taková setkání jsou vždy velkou MOTIVACÍ. Moc za kluky děkujeme"
 
"Zdravím posílám zpětnou vazbu, děkujeme. Můj 8 letý syn Oliver se zúčastnil letního kempu u trenéra Martina Haška a byli jsme celá rodina velice spokojená. Syna jsme vždy večer vyzvedávali natěšeného na další den a spokojeného, jelikož se mu pokaždé nechtělo ani domů. Již dnes by opět rád zašel alespoň na limonádu s trenérem."
 
Svůj názor nám můžete poslat emailem nebo, sms nebo přes whatsapp.
 

Špičkoví trenéři a skvělá atmosféra

Tréninkům se věnuje Martin Hašek a Martina Hašková. Zjistěte více o našich trenérech. K dispozici máme po celý den bazén, vlastní hřiště, trampolíny, hrazdy, slack-line a další vybavení. Využíváme také externí sportoviště, jako je hřistě na plážový volejbal v areálu ČZU a velké travnaté hřiště Sokol Lysolaje.
 
Díky ucelenému komplexnímu tréninku a špičkovému vybavení na sportovištích si vaše dítě užije parádní dny, které bude trávit cvičením, tréninky, hrami a může se zlepšit i v angličtině. Optimální velikost jedné skupiny je 8 dětí a 2 trenéři.
 
 

Pestrá a vyvážená strava bez éček, barviv a konzervantů

Správná strava je základ efektivního trénování. Proto vašim dětem dopřejeme vyvážený jídelníček, u kterého dbáme na nutriční hodnoty a absenci chemie, jako jsou barviva, konzervanty a emulgátory. Dětem u nás vždy chutná, a možná takovou stravu budou vyžadovat i u vás doma. Samozřejmě zajišťujeme pravidelný pitný režim.

 

Co s sebou?

Budeme sportovat, je tedy vhodné, aby vaše dítě mělo sportovní oděv. Jako obuv ideálně pevné tenisky nebo turfy, ne kopačky. Budeme cvičit i v bazénu, je proto vhodné mít plavky a vlastní ručník. A nezapomeňte si přibalit dobrou náladu a chuť trénovat! :-)
 
Nezapomeňte si, prosíme, kartičku zdravotní pojišťovny, potvrzení o bezinfekčnosti, mít k dispozici potvrzení o zdravotní způsobilosti k případnému nahlédnutí. Jsme moderní tým, stačí nám dokumenty vyfocené v mobilu.
 

 

Jak se k nám dostanete?

Metrem dojedete do stanice dejvická, poté přestupte na autobus č. 147 a jeďte na konečnou do stanice Výhledy. Odsud je sportoviště jen 300 m. 

Kudy na fotbalový camp Martina Haška

 

Jak se přihlásit?

Termín pro své dítě vyberte ve formuáři a odešlete jej. Při nenaplnění skupiny dostatečným počtem zájemců vám nabídneme jiný termín, nebo vrátíme peníze.
 

Máte otázky? Chcete se domluvit na něčem speciáním? Něčemu nerozumíte?

Volejte 602 326 857 !!!

 

Rezervační formulář