Sportovní camp Martina Haška

Hledáte tábor se sportovním zaměřením? Navštivte sportovní camp Martina Haška v Praze! Vyberte si termín a dopřejte svým dětem sportovní zážitek a spoustu zábavy s kamarády. Každý den začínáme v 8:30 a končíme v 16:30 nebo mohou být sportovci ubytování od pondělí až do pátku u nás, a vy si je vyzvednete poslední den v 16:30. Camp je pro děti od 8 do 15 let, neboli pro děti školního věku.

Fotbalový sportovní camp je limitován na 12 mladých sportovců na termín. Rezervujte vyplněním formuláře na stránce.
 

Termíny a ceny campů - využijte poslední volná místa!

Datum Dny Cena bez spaní Cena se spaním a plnou penzí
5.-9. červenec po-pá 3490 Czk 5599 Czk - Nyní sleva 30 %
12.-16. červenec po-pá 3990 Czk 6399 Czk - Nyní sleva 20 %
19.-23. červenec po-pá 4990 Czk 7990 Czk
26.-30. červenec po-pá 4990 Czk 7990 Czk

Objednat

 

Varianta bez spaní

Sraz bude v 8:30 hod.

Ukončení v 16:30 hod.

Děti si vyzvedávají rodiče, případně mohou odcházet sami (je potřeba písemné povolení rodičů, včetně whatsappu nebo sms).

V ceně je oběd včetně dezertů, svačiny a pitný režim celý den.


Varianta se spaním

Sraz první den v 8:30 hod.

Vyzvednutí rodiči poslední den campu v 16:30 hod.

V ceně je 5x snídaně, oběd, svačina a večeře (v případě rizika vyhladovění i druhá věčeře :-D). Pitný režim 24 hod/den.

Pedagogický dozor je zajištěn po celých 24 hod.

 

Způsob platby

Po vyplnění rezervačního formuláře zaplatíte nevratný rezervační poplatek 2000,- kč na účet číslo 298006295/0300. (Nezapomeňte prosím do zprávy pro příjemce na příkazu k platbě napsat jméno svého mladého sportovce.) Po jeho obdržení vám zašleme potvrzení o přijetí platby.

Měsíc před začátkem vašeho turnusu vám zašleme email se zálohovou fakturou na doplatek zbytku ceny. Na úhradu zálohy budete mít 7 dní. Po zaplacení vám opět zašleme potvrzení.

Po skončení campu vám vystavíme celkový daňový doklad.

V případě nepříznívé epidemioloické situace se camp nebude konat a všem budou veškeré platby vráceny v plné výši.

 

Co na campu děláme?

Camp je zaměřený na všestranné pohybové aktivity, rozvoj obratnosti a pohybových schopností. Věnujeme se také jednoduchým prvkům z gymnastiky. Cvičíme na velké podložce, malých trampolínách i velké trampolíně a hrazdách. Cvičíme také jednoduché skoky do vody a zdokonalujeme plavecké styly. Vaše děti nadchnou rovnovážná (balanční) cvičení, které děláme i na slack-line. Těšit se můžou samozřejmě na různé varianty míčových kolektivních her.

Součástí campu je 1 nebo 2 půldenní výlety (dle počasí a chutí skupiny) s poznáním zajímavých turistických míst v okolí. Zjistěte více o tom, jak trénujeme.

 
Co na to říkají rodiče?
"Dobrý den, syn se zůčastnil kempu a byl nadmíru spokojen. Pochvaloval si různorodost cvičení a vyzkoušel spoustu nových cviků. A hlavně v přijemném a dobrém prostředí. S ostatními kluky si užil dost legrace a byl rád za příjemný a skvělý přístup trenérů. A dokonce si pochvaloval i stravu a to je dost vybíravý. :-) Tak za mě mohu jen doporučit a poděkovat rodině Hašků, že dali mýmu synovi pěkný týden kempu. Děkuji, Marek"
 
"Děkujeme za možnost být součástí tohoto fotbalovém kempu. Kluci si ho moc užili. Nenásilnou a hravou formou se naučili spoustu nových věcí. Pan Hašek má celý prostor, kde kemp probíhá, dokonale připraven, vše po ruce, pomůcky odpovídající věku dětí jsou k dispozici. Cvičení a způsob tréninku přirozeně navazuje a rozšiřuje to, co a jak trénuje syn ve svém fotbalovém klubu. Přístup trenérů zajistil, že i stydlivější dítě bylo rychle součástí týmu. Syn se zdokonalil nejen ve fotbale, ale vyzkoušel si také jiné sporty a cvičení, díky kterým získal viditelně lepší stabilitu a ohebnost. Celý kemp se nese v příjemné rodinné atmosféře. Celý projekt můžu doporučit a pokud se bude opakovat, syn se určitě zúčastní.
 
Překvapením pro nás bylo i to, že kluci měli příležitost zahrát si fotbal s Martinem ml. a Filipem. Martin ml. byl jedním z mála hráčů, kteří se pravidelně chodili na Letné pozdravit s kluky z přípravky, podepsat jim kšiltovky, vyfotit se s nimi. Taková setkání jsou vždy velkou MOTIVACÍ. Moc za kluky děkujeme"
 
"Zdravím posílám zpětnou vazbu, děkujeme. Můj 8 letý syn Oliver se zúčastnil letního kempu u trenéra Martina Haška a byli jsme celá rodina velice spokojená. Syna jsme vždy večer vyzvedávali natěšeného na další den a spokojeného, jelikož se mu pokaždé nechtělo ani domů. Již dnes by opět rád zašel alespoň na limonádu s trenérem."
 
Svůj názor nám můžete poslat emailem nebo, sms nebo přes whatsapp.
 

Špičkoví trenéři a skvělá atmosféra

Tréninkům se věnuje Martin Hašek a Martina Hašková. Zjistěte více o našich trenérech. K dispozici máme po celý den bazén, vlastní hřiště, trampolíny, hrazdy, slack-line a další vybavení. Využíváme také externí sportoviště, jako je hřistě na plážový volejbal v areálu ČZU a velké travnaté hřiště Sokol Lysolaje.
 
Díky ucelenému komplexnímu tréninku a špičkovému vybavení na sportovištích si vaše dítě užije parádní dny, které bude trávit cvičením, tréninky, hrami a může se zlepšit i v angličtině. Optimální velikost jedné skupiny je 14 dětí a 2 trenéři.
 
 

Pestrá a vyvážená strava bez éček, barviv a konzervantů

Správná strava je základ efektivního trénování. Proto vašim dětem dopřejeme vyvážený jídelníček, u kterého dbáme na nutriční hodnoty a absenci chemie, jako jsou barviva, konzervanty a emulgátory. Dětem u nás vždy chutná, a možná takovou stravu budou vyžadovat i u vás doma. Samozřejmě zajišťujeme pravidelný pitný režim.

 

Co s sebou?

Budeme sportovat, je tedy vhodné, aby vaše dítě mělo sportovní oděv. Jako obuv ideálně pevné tenisky nebo turfy, ne kopačky. Budeme cvičit i v bazénu, je proto vhodné mít plavky a vlastní ručník. A nezapomeňte si přibalit dobrou náladu a chuť trénovat! :-)
 
Nezapomeňte si, prosíme, kartičku zdravotní pojišťovny, potvrzení o bezinfekčnosti, mít k dispozici potvrzení o zdravotní způsobilosti k případnému nahlédnutí. Jsme moderní tým, stačí nám dokumenty vyfocené v mobilu.
 

 

Jak se k nám dostanete?

Metrem dojedete do stanice dejvická, poté přestupte na autobus č. 147 a jeďte na konečnou do stanice Výhledy. Odsud je sportoviště jen 300 m. 

Kudy na fotbalový camp Martina Haška

 

Jak se přihlásit?

Termín pro své dítě vyberte ve formuáři a odešlete jej. Na e-mail obdržíte pokyny pro zaplacení a fakturu. Při nenaplnění skupiny dostatečným počtem zájemců vám nabídneme jiný termín, nebo vrátíme peníze.
 
V případě zrušení účasti platí následující pravidla:
  • Do 2 týdnů před konáním campu vrátíme zaplacenou částku nebo nabídneme jiný termín
  • Do 1 týdne před začátkem campu nabídneme jiný termín

Pozdější storno nejsme schopni efektivně řešit, prosíme o zodpovědnost. Nechceme, aby na campu bylo málo dětí, kolektiv je důležitý pro některé sportovní aktivity.

 

Rezervační formulář