Martina Hašková

Martina Hašková je od malička všestranná, mimořádně nadaná sportovkyně, která se aktivně věnovala lyžování a sportovní gymnastice. Láska ke sportu pak usnadnila volbu další kariéry. Martina umí nadchnout jiné k pohybu, a proto zvolila obor tělesná výchova a pedagogika.

Jako vystudovaná pedagožka poznala, že celkový přístup k tréninku může významně ovlivnit výsledky, a proto se stala specialistkou na obratnost a komplexní rozvoj, které jsou prospěšné v nejrůznějších sportech. A proto také považuje správné vedení cvičícího při tréninku za klíčový aspekt rozvoje.

Tři roky pracovala jako speciální trenérka pro rozvoj obratnosti v kategoriích U6 až U15 ve Spartě Praha. Měla vynikající výsledky, ale nejvíce ji těší, že její tréninky měli svěřenci nejraději. Jako specialistka na obratnost a komplexní rozvoj se samozřejmě věnuje různým sportům a aktivitám, takže nikoho nepřekvapí, když ji uvidí například při horolezectví.

Martina Hašková sestavuje tréninky individuálně. Pokaždé se snaží zaměřit především na to, aby cvičení děti bavilo. Díky dobře postavenému tréninku pak aktivní přístup jednotlivých sportovců umožní dosahovat skvělých výsledků. V situaci, kdy člověk trénuje s radostí a motivací, se výsledky dostaví rychle a s úsměvem.

Martina je vystudovaná homeopatka se zaměřením na sport, díky čemuž poskytuje poradenství a pomoc při nejrůznějších situacích, jako jsou přílišná námaha nebo zranění. Tyto znalosti úspěšně aplikovala i na své syny. Mimo jiné absolovovala také certifikovaný kurz první pomoci. 

Stejně jako její manžel Martin se neustále vzdělává samostudiem.